Gizlilik Politikası

Bu gizlilik ilkeleri Firma Web Sitesi  tarafından, www.firmawebsitesi.com sayfalarındaki gizlilik ve güvenlik konusundaki sorumluluklarının tespiti için hazırlanmıştır.

IP adresiniz  sunucularımızdaki sorunların giderilmesi ve internet sitemizi yönetmek için kullanılacaktır.

Satın alma formu, iletişim formu ve üyelik formunda aldığımız iletişim bilgilerini kullanıcılarımızın işlemleri için alan adı bilgilerinde, acil durumlarda ve faturanızın teslimatında kullanmaktayız. Kullanıcılarımız isteklerine bağlı olarak sistemimizden kayıtlarını sildirebilirler. Kişiye özel bilgiler kullanıcılarımızın sisteme girişlerinde ve diğer gerektiği durumlarda kişinin kimliğinin doğrulanmasında kullanılacaktır. Hukuki zorunluluklar dışında hiç bir şekilde ve hiç bir amaç için bir başkası ile bu bilgiler paylaşılmayacaktır.

Adres, telefon numarası, e-mail adresi gibi iletişim bilgileri herhangi bir şekilde üçüncü şahıs, kurum veya kuruluşa verilmeyecektir.

Sitemimizde hiçbir şekilde kredi kartı bilgileriniz tutulmayacaktır.

Ödeme işlemleri  Shopier (www.shopier.com) firmasının alt yapısı kullanılarak yapılmaktadır. Ödeme işlemi sırasında Kredi kartı numaranız kesinlikle kaydedilmez. Sadece işlem yaptığınız anda kullanılan kart numaranızı biz de bilmeyiz. Sadece siz ve bankamız arasında olan bu işlem bizim sitemiz üzerinden geçmeden işlem sırasında kredi kartınız sizin ile bankamız arasında bir sırdır.

1 Kasım 2019, Cuma

Fotoğraflar

Son Eklenen Haberler

Firma Web Sitesi
Kazlıçeşme Mh., Kennedy Cd. No:7 Zeytinburnu/Istanbul
05325490549