İade Koşulları

Firma Web Sitesi ile ilgili herhangi bir rahatsızlık duyarsanız almış olduğunuz hizmeti iade edebilirsiniz. Hizmeti satın aldığınız tarihten itibaren 15 gün içinde iade talebinde bulunabilirsiniz.

Hizmet iadesi istekleriniz varsa alan adı ücreti ve hosting ücreti düşüldükten sonra koşulsuz kabul edilecektir. Bunun için web sitemizdeki iletişim sayfasındaki formu doldurmuş olmanız yeterli olacaktır.

İade Koşulları

Tüketicinin korunması hakkındaki 4077, 4822 no lu kanunlara göre ayıplı mal ve hizmetlerin tanımı yapılmış ve iade şartları belirlenmiştir. İade talebinde bulunulabilmesi için ürün ve hizmetin tekar satılabilirliğine zarar gelmemesi gerekmektedir.

Bu bakımdan;

1- Alan adı satışı ya da transferi: Herhangi bir kişi, kurum, ya da ürün adına tahsisi gerçekleştirilmiş ya da transfer edilmiş alan adları uluslararası merkezden alındığı ve tescil olduğu süreler içerisinde tekrar satışı gerçekleştirilemiyeceği için iadesi mümkün değildir. Alan adı bizim tarafımızdan sizin adınıza satın alınmışsa 12 dolar ücret düşüldükten sonra kalan ücret iade edilir.

2- İçerik Yerleştirme Hizmeti: Öncelikli olarak müşterilerimize web siteleri için içerik girilmesi hizmeti verilmemektedir. Müşterinin talep etmesi halinde bu hizmet anlaşmalı olduğumuz partner firmalar tarafından anlaşılan ücret üzerinden satın alınır. Bu iş için ödenecek ücret girilecek içeriğin tür ve sayısına göre değişmektedir. Her site için aynı değildir. İlgili internet sitesine özel içeriklerin, görsellerin hazırlanması ve yüklenmesi sonrasında verilen hizmetin tekrar satışı gerçekleştirilemeyeceği için iadesi mümkün değildir.

3- SSL: Kurmuş olduğumuz bütün web siteleri için ücretsiz SSL sertifikası oluşturmaktayız. Ama müşteri standart ücretsiz SSL sertifikası yerine ücretli SSL sertifikası istemişse alınan sertifika İlgili internet sitesi için siteye özel uluslararası olarak oluşturulmuş güvenlik sertifikası olduğundan tekrar satışı gerçekleştirilemeyeceği için iadesi mümkün değildir.

4- Otomatik SEO İçerik: Kurmuş olduğumuz web siteleri arama motorları optimizasyonu (SEO) kriterleri dikkate alınarak kodlanmıştır. Ama müşteri kendi sitesi için SEO Hizmeti talep edebilir. İlgili internet sitesi için özel olarak oluşturulan otomatik SEO içeriklerinin farklı bir internet sitesine tekrar satışı gerçekleştirilemeyeceği için iadesi mümkün değildir.

5-Hizmete dahil olarak hediye verilen sunucu hizmeti bizim tarafımızdan sizin adınıza başka bir hosting firmasından alındığı için ödenen ücretten hosting ücreti düşüldükten sonra (bu ücret şu an için 120 TL’dir) geri kalan ücret ödenir.

6- Tanıtım Yazısı Paketleri: İlgili internet sitesi için özel olarak oluşturulan tanıtım yazıları ve bu tanıtım yazılarının belirlenen sitelerde yayınlamasının ardından farklı bir internet sitesine tekrar satışı gerçekleştirilemeyeceği için iadesi mümkün değildir.

7- Hizmet iade isteği 15 gün içinde yapılmış olmalıdır.

8-Satın alınan bütün web sitesi scriptleri müşteri açık kaynak olarak vermiş olduğu mail adresine gönderilmektedir. Ücret talebi hakkının kullanılabilme ihtimaline karşı açık kaynak kodlar 15.günden sonra belirtilen mail adresine gönderilir.

9- Hizmet iade isteği yukarıda belirtildiği şekilde yazılı olarak (iletişim sayfamızdaki form doldurarak) yapılmalıdır.

10- İade isteyebilmek için hizmet ile ilgili ödemenin yapılmış olması gerekmektedir. Kredi kartı ile yapılan ödemelerde bankanın aldığı kredi kartı komisyonu iade tutarından düşülecektir.

11- İade talebinde bulunduktan sonra e-mail ile faturanızla ilgili bilgilendirileceksiniz. İade edilecek ürün/hizmet ile ilgili iade faturası düzenleyerek göndermeniz gerekmektedir. Fatura düzenlemenin mümkün olmadığı hallerde size ulaşan faturanın geri gönderilmesi gerekmektedir. Eğer henüz fatura size postalanmamış ise herhangi bir işlem yapmanıza gerek yoktur. İade faturasının tarafımıza ulaşmadığı hallerde fatura kdv bedeli iade tutarından indirilir.

12- Kargo, posta vb. ulaşım masrafları ile para iadesi için yapılan masrafla iade tutarından indilir.

25 Nisan 2020, Cumartesi

Fotoğraflar

Son Eklenen Haberler

Firma Web Sitesi
Kazlıçeşme Mh., Kennedy Cd. No:7 Zeytinburnu/Istanbul
05325490549