SSS

Fiyatlar neden bu kadar uygun?

Bir web sitesinin yapımı ortalama 1 hafta, 1 ay gibi zaman alabilmektedir. Firmawebsitesi.com olarak geliştirdiğimiz ve yaklaşık 3 yılda tamamlanan hazır web sitesi scriptlerimiz ile bir web sitesinde ihtiyaç duyulan her şey önceden hazırlanmıştır. Bu sayede yaklaşık 10 dakika gibi kısa bir zamanda internet sitesi kurulumu gerçekleştirmekteyiz. Hızlı bir şekilde internet sitesi kurulumu sağlayan sistemimiz sayesinde binlerce web sitesine hizmet vermekteyiz. Bu nedenden ötürü fiyatlarımız uygundur.

İnternet sitem Google'da çıkacak mı?

Evet. Tüm müşteri sitelerimiz gibi sizin de web siteniz Google'da ve diğer arama motorlarında çıkacaktır.

Zaten bir alan adım var. Alan adımı kullanabilir miyim?

Evet. Alan adınızı aldığınız yerden dns adreslerimizi tanımlamanız yeterli olacaktır. Nasıl yapılacağı konusunda destek almak istiyorsanız bizimle irtibata geçebilirsiniz. DNS değişikliği konusunda ekibimiz sizi yönlendirecektir.

Satın aldığınız hizmeti iade edebilir miyim?

Evet. Satın aldıktan sonra 15 gün içerisinde hiçbir neden belirtmeksizin iade talebinde bulunabilirsiniz. Bunun için ana sayfamızda ki İade koşullarımızı okumanızı tavsiye ederiz.

Hostingim var. Kendi hostingimde kullanabilir miyim?

Evet. Tüm müşterimiz tarafımızdan sağlanan hazır web sitesi scriptlerini  kendi özel sunucularında barındırabilmekte ve farklı hostinglerde kullanabilmektedir. Bizim verdiğimiz hizmette hosting ücretsiz olduğu için ekstra hosting ücreti ödemenize gerek kalmayacaktır.

Alan adım uzantılı mail açabilir miyim?

Evet. info@siteadi.com gibi alan adınızın uzantısının bulunduğu mail adresleri açabilirsiniz.

Ödeme seçenekleri nelerdir?

Online kredi kartı, banka hesap kartı, havale, eft, posta çeki ile ödeme yapabilirsiniz. Kredi kartı ile yapacağınız ödemeler Shopier  (www.shopier.com) altyapısı kullanılarak alınmaktadır. Shopier altyapısında kart bilgileriniz 3d ve SSL ile korunmaktadır. Kart bilgileriniz hiçbir şekilde kaydedilmemektedir. Havale ile yapacağınız ödemelerde ödeme bildiriminde bulunmanız işleminizi hızlandıracaktır.

Sunucularınız nerede?

Kendi özel sunucularımız Türkiye'de bulunmaktadır.

Neden Firmawebsitesi.com?

Firmawebsitesi.com resmi kayıtlı bir firmadır. Tüm ticari bilgilerimizi, adres ve telefon bilgilerimizi İletişim sayfamızda görebilirsiniz.

Firmawebsitesi.com uzun yıllardır sektörde olduğundan tecrübe sahibidir. Müşterilerinin ne istediğini bilen ve onların kurumsal kimliklerini artırmayı amaçlayan bir anlayışa sahiptir. Firmawebsitesi.com  müşterilerine telefon ve mail desteği sağlayarak sürekli onların yanındadır.

Firmawebsitesi.com binlerce web sitesine hizmet vermektedir: Aralarında kaymakamlık, belediye gibi devlet kurumları da bulunan web sitelerine hizmet vermektedir. Referanslarımızdan bazılarını Referanslarımız sayfamızda görebilirsiniz.

Yönetim paneli Türkçe mi, kullanımı kolay mı?

Yönetim panelimiz tamamen Türkçe'dir. Müşterilerimizin en kolay şekilde yönetebilmesi için her ayrıntısına kadar düşünülerek hazırlanmıştır. Ayrıca takıldığınız yerlerde ücretsiz teknik destek alabilirsiniz.

İnternet sitem SEO uyumlu olacak mı?

Evet. Hazır web sitesi scriptlerimiz Google başta olmak üzere tüm arama motorlarının algoritmalarına uyumlu şekilde kodlanmıştır.

Web sitesinin kodlarını teslim ediyormusunuz?

Evet. Hazır web sitesi scriptlerimiz açık kaynak kod olarak sipariş verdiğiniz mail adresinize gönderilmektedir.

 

27 Ocak 2022, Perşembe

Fotoğraflar

Son Eklenen Haberler

Firma Web Sitesi
Firma Web Sitesi
Kazlıçeşme Mh., Kennedy Cd. No:7 Zeytinburnu/Istanbul
Telefon : 05325490549